מפתח תוכנה

חברת UCO בניית אתרים נחשבת כיום לאחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בתחום של מפתח תוכנה . כאן באתר של החברה, תוכלו לקרוא על שיטת הבניה שלנו, על התמיכה שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו, ועל הסטנדרטים של העבודה שלנו. אתם מוזמנים גם לגשת לתיק העבודות שלנו, כדי להתרשם מעבודות שבוצעו, ולראות כיצד הן יכולות להתאים לכם.

בחברת UCO בניית אתרים, כשאנו מדברים על ב מפתח תוכנה הרי שהכוונה שלנו היא שהאתר יותאם באופן מושלם לצרכים שלכם. אמנם אנו עושים שימוש בהרבה מוצרי מדף, אך הכל נעשה לאחר תכנון מקצועי ביחד עם הלקוחות שלנו. הרעיון שלנו הוא פשוט – לוקחים מוצר מדף, אבל אז מבצעים בו שינויים כך שכל אתר יתאים לכל חברה כמו כפפה ליד. אנחנו מקפידים מאד על עבודה מקצועית, משום שלדעתנו, אתר הוא ממש כמו חליפה – מוציאים אותה מהארון, אבל אז עושים בדיקות רבות, ומבצעים התאמות שונות כדי שהיא תולבש על הגוף בצורה מושלמת.

חשוב מאד להבין, כי בתהליך של מפתח תוכנה , יש עניין לא רק במאמרים שבאתר עצמו, אלא גם לדפי הנחיתה השונים. דף נחיתה הוא עמוד שאליו הגולש ניגש, לאחר שהוא חיפש ביטוי ספציפי במנוע החיפוש, והלינק עליו הוא לחץ לא יוביל אותו לדף הראשי – אלא לדף נחיתה. UCO בניית אתרים תוכל לעצב עבורכם דפי נחיתה, עם כל המשמעויות הנלוות לכך – טקסטים שיווקיים ומושכים, הזכות למילוי טופס ליצירת קשר, ועיצוב מעניין במיוחד. באמצעות דפי הנחיתה, אתם יכולים להעלות באופן משמעותי את כמות הלקוחות שלכם, ולבצע פילוח מוצלח יותר של האוכלוסיה.

כיום, מי שמחפש את השירות של מפתח תוכנה , מבין שחלק ניכר מהגולשים כבר לא נכנסים לאתר דרך המחשב שלהם, אלא דרך הפלאפון שלהם. לכן, חברת UCO בניית אתרים מעניקה לכם גם שירות מלא של בניית האתר כך שהוא יתאים לגולשי הסלולר. בחברה קיימת מחלקה אשר מתמחה בהתאמת האתרים השונים ליכולות הסלולריות. אנו מבצעים גם בדיקות של גלישה באתר דרך מכשירים סלולריים שונים ומערכות שונות (IOS, אנדוראיד וכיו"ב) כדי להיות בטוחים שהתוצאות הסופיות הן מושלמות. כך, אתם תגדילו באופן משמעותי את קהל הגולשים שלכם, וזאת במינימום של מאמץ.

כעת, אחרי שראיתם הכל על מפתח תוכנה באתר של UCO בניית אתרים, אתם למדתם שכל עוד יש חברה מקצועית אשר עומדת לצדכם – התהליך כולו הוא פשוט, ואף מהנה. לכן, כדי שתוכלו להתחיל ליצור את האתר שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בהקדם האפשרי. אנו זמינים עבורכם בכל שלב שרק תרצו, ונשמח להיפגש עמכם בהקדם, כדי לדעת מהם הרצונות המדויקים שלכם.

...Loading...

מאמרים קשורים למפתח תוכנה

  • פיתוח תוכנה לעסקים
    פיתוח תוכנה לעסקים כולל מערכת ניהול ידע, מערכות ניהול לקוחות, מאגרי מידע תוכנות אינרטנט, תוכנות ענן.