פתרונות שלנו

אנו מספקים מגוון פתרונות לעסקים מסוגים שונים

 • חברות ומותגים

  חברתינו מתמחה בבניית אתרי מסחר מורכבים כולל חיבור למערכות פנים אירגוניות כמו SAP, PRIORITY, חשבשבת, גזית ועוד... על בסיס פלטפורמות שונות כגון: Wordpress, Magento, Nopcommerce.

  אנו מפעילים בצורה מוצלחת אתרי מסחר ללקוחות שלנו במגוון תחומים שונים ונותנים פתרון טכנולוגי כולל ניהול פרויקט, פיתוח ותחזוקה, בדיקות ידניות ואוטומטיות.

 • יזמים וסטארטאפים

  יש לכם רעיון למוצר או שירות באינטרנט? מעוניינים לפתח אפליקציה? כבר עובדים על פרויקט אך צריכים כוח אדם נוסף?

  אצלינו תקבלו פתרון כולל, ע"י צוות המומחים שלנו, המאפשר לפרויקט שלכם לצמוח במהירות. אנו נרכיב במהירות צוות פיתוח שלכם כולל: ארכיטקט, ראש צוות, מתכנתים, אנשי בדיקות ידניות ואוטומטיות, נקים את הפרויקט ונמשיך לתחזק אותו לאחר סיום פיתוח ראשוני.

 • עסקים גדולים/בינונים

  צריכים שירותי מיקור חוץ? מעוניינים לעשות אוטומצית תהליכים או לפתוח שירות עצמי ללקוחות שלכם? יש לכם מספר מערכות הדורשות אינטגרציה ביניהם?

  אנו נתכנן עבורכם את הפרויקט, נרכיב צוות עובדים או נגייס עבורכם כוח האדם הנדרש, ננהל ונפקח על הפרויקט, נבצע בדיקות איכות ונפעל בכל הכוח כדי שהפרויקט יצליח בארגון שלכם.

 • משרדי פרסום

  צריכים להקים דף נחיתה לקמפיין שמתחיל מחר? עשיתם עיצוב לאתר וצריכים מתכנתים שיבנו אותו? מחפשים חיתוך Pixel Perfect?

  אנו מבינים תהליכים וצרכים של משרדי פרסום ויכולים לתת שירות כולל וזמינות גבוהה לקמפיינים של לקוחות שלכם. עובדים שלנו מתמחים בחיתוך דפי נחיתה, בניית אתרי Wordpress ואתרי מסחר Wocommerce/Magento.

בואו נתחיל לעבוד יחד!

יש לכם רעיון למוצר או שירות באינטרנט?

צריכים כוח אדם נוסף לפרויקט שלך? לקוחות שלכם צריכים פתרונות טכנולוגיים?

צרו איתנו קשר