שירותי אינטרנט למשרדי פרסום

Uco מציעה מגוון שירותים עבור משרדי פרסום:

  • בניית אתרי תדמית וחנויות וירטואליות Private-Label עבור לקוחות שלכם לפי עיצוב שלכם.
  • אחסון ואחזקת אתרים.

 
למידע נוסף אודות פתרונות אלה ופתרונות נוספים, נא צרו איתנו קשר.

...Loading...
שירותים למשרד פרסום

חברת uco מציעה שלל פתרונות עבור משרדי פרסום. בזכות שילוב בין ניסיון, ידע ומיומנות מצליחה חברת uco לספק למשרדי הפרסום שירות ברמה הגבוהה ביותר. בין שלל הפתרונות עבור משרדי הפרסום ניתן למצוא בניית אתר על בסיס קונספט או עיצוב מוכן, מתכנתים במיקור חוץ ואפשרות למכירת רשיונות מערכת ניהול. רק עם חברת uco יכולים משרדי הפרסום לעמוד בקצב של העולם המודרני. בזכות uco לא צריכים משרדי הפרסום להתפשר על עיצוב, סגנון או גישה עבור הלקוחות. חברת uco משדרגת את משרדי הפרסום ופותחת בפניהם צוהר למאות אלפי לקוחות חדשים. צרו קשר עם נציגי uco ותקבלו ייעוץ בחינם על פתרונות מן הסוג הזה.

שירותים אנו יכולים לספק למשרד פרסום:

  • בניית אתר על בסיס Concept מוכן. אתם מעבירים לנו לוגו וחומר פרסומי קיים, ואנו מבצעים את תהליך האפיון, העיצוב ובניית האתר מולכם או מול הלקוח.
  • בניית אתרים על בסיס עיצוב מוכן. אתם מעצבים אתר האתר, ולאחר 14 ימי עסקים מקבלים אתר עם מערכת ניהול מוכן להזנת תוכן.
  • בניית אתרים במיקור חוץ. אחד המתכנתים שלנו יעבוד בעסק שלכם, ויתן לכם פתרון מלא לכל המשימות הקשורות לבניית אתרים ופיתוח תוכנה.
  • מכירת רשיונות מערכת ניהול. אנו נבנה לכם תבנית אותה תוכלו לשכפל ולמכור ללקוחות. את התבנית נשכפל, ונעביר הדרכה למעצבים שלכם איך לשנות עיצוב שלה.

אנשי המקצוע של uco מציעים למשרדי הפרסום הקמה של אתר אינטרנט על בסיס קונספט מוכן. משרד הפרסום יכול להעביר אל חברת uco את הלוגו והחומר הפרסומי וליהנות מעיצוב, אפיון ובניית אתר מול נציגי המשרד או ישירות מול הלקוח. שנית, עם חברת uco תבטיחו בניית אתרים על בסיס עיצוב מוכן. משרד הפרסום מבצע את העיצוב ולאחר 14 ימים מקבל אתר עם מערכת ניהול מוכנה. uco מספקת שירות בניית אתרים במיקור חוץ. Uco מקצה מתכנת למשרד הפרסום והוא מטפל בכל המשימות הקשורות בבניית אתרים ופיתוח תוכנות. בנוסף, uco מאפשרת מכירת רישיונות ומערכות ניהול לאחר בניית תבנית מתקדמת אותה ניתן לשכפל ולמכור ללקוחות.