פיתוח תוכנה לפי דרישה

אנו נבצע עבורך ועבור החברה שבבעלותך פיתוח תוכנה בהתאם לדרישות. כל שעליכם לעשות הוא לספק לנו מידע על התוצר הסופי, וזה כולל גם מידע על אופן פעולתה של התוכנה. ישנן תוכנות אוטומטיות לשליפת מידע וישנן תוכנות שבהן העובד מסייע לעצמו לייצר מוצרים או מערכי תכנות. אנו נבנה עבורכם את התוכנה המושלמת, ולשם כך נרכז את מבנה העבודה בפרמטרים הבאים.

סביבת הפיתוח

אנו נבחר עבורכם סביבת פיתוח מייקרוסופטית או אחרת לשם יישום הפרויקט. אם יש לכם השגות תוכלו להגישן ואנו נבחן האם הפתרון שאתם מציעים אכן יקדם את התוכנה שאתם מבקשים לייצר. אם זה לא יקדם, או יאט את הביצועים – מחובתנו להתריע על כך, וכך נעשה.

סביבת הבדיקות

אנו נעבה במלואה את סביבת בדיקות התוכנה, ננחה את הבודקים אלו סוגי תסריטי בדיקה לכתוב, או נשלח אותם לביצוע הבדיקות בהתאם לתסריטים שאנחנו כתבנו. אנו נבחר סביבת בדיקות שתקל כמה שיותר על המתכנתים לבצע את העבודה בדייקנות וגם ביעילות.

שיטת ההתקשרות

אנו נאפשר לכם לבחור בין מיקור חוץ מסוג אאוטסטאפינג או אאוטסורסינג. באאוטסטפינג אתם המנהלים המקצועיים ביום יום, ואנחנו המנהלים בפועל, שמשלמים ביטוח לאומי, בריאות וחופשות לכל עובד. אאוטסורסינג היא שיטת עבודה בה גם את הניהול המקצועי אנחנו מספקים, והעובד נמצא בסביבת העבודה שלכם לביצוע המשימות בהן הוא חייב.

שיטת העבודה תיבחר על פי המלצתה של חברתנו UCO

ניתן ליישם שיטת עבודה בה כל איש מקצוע עובד לחוד: מתכנתים, מאפיינים ובודקים, לעומת שיטת עבודה בה עובדים יחד על פי נושאים בתוך הפרויקט: כל צוות ניהול המידע (הליבה) על מתכנתיו, מאפייניו ובודקיו יימצא בייחד, כל צוות האתר (הפורטל) יימצא במקום אחר, וכד'. שיטת העבודה הראשונה נקראת WATERFALL ושיטת העבודה השנייה נקראת AGILE. לכל פרויקט מתאימה שיטת עבודה אחרת, ואנו ב- UCO נבחן זאת לעומק ונקבל החלטה. ייתכנו שינויים במהלך הפרויקט בהתאם לסוג המשימות. מניסיוננו, מקובל מאד להתחיך מראש ב- WATERFALL ולעבור ל- AGILE לאחר מכן לקראת הכניסה לפרודקשן ולשלבים הסופיים בפרויקט לפני העזיבה שלנו והותרתו בידיכם המלאות.

למידע נוסף על פיתוח תוכנה לפי דרישה ניתן להיכנס לאתר שלנו ולקרוא עוד על הפרויקטים השונים!

...Loading...