עיצוב אתר

עיצוב אתר - כך נראה אתר מצליח!

עיצוב אתר הוא התהליך שקובע כיצד ייראה האתר עבור הגולשים. גם אם נדמה כי מדובר בפעולה האחרונה והסופית ביותר של בניית האתר, למעשה מדובר בתהליך ארוך ומורכב, המשפיע על הצלחתו של האתר השפעה ניכרת ורחבה. אם אתם עומדים בפני הקמת אתר, חשוב שתדעו מה חשוב בתהליך של עיצוב אתר, ותבטיחו לעצמכם גם אסתטיקה וגם יעילות שימוש.

עיצוב אתר - איך זה קורה?

כאשר גולש נכנס אל אתר הוא מתרשם ראשית מהעיצוב שלו. לאחר מכן הוא מחליט אם האתר נוח עבורו, ואז הוא פוסק את גזר הדין, האם להישאר באתר או לצאת ממנו. לפיכך, עיצוב אתר הוא קריטי, והוא מהווה את אחד מהשלבים בכל בניית אתרים.

על מנת לבצע עיצוב אתר איכותי דרושות מספר פעולות מקדימות של תכנון ולמידה. לפני תחילת עיצוב אתר מתבצע סקר מעמיק הנוגע לסוג העסק, האופי של המוצר או השירות, הצרכים של הגולשים הנוכחיים ושל קהל היעד הפוטנציאלי, השאיפות של בעלי האתר, והתאמה של הממשק אל כל אחד ואחד מהגורמים הללו. לאחר שלב הלימוד מתחיל עיצוב אתר הלכה למעשה, על ידי שרטוטי סקיצות לאתר עבור כל אחד ואחד מדפי האתר. בתהליך של דיאלוג בין מי שמבצע עיצוב אתר ובין בעלי האתר מתבצעת התאמה של העיצוב אל הצרכים והדרישות, שאמורה לגלם בתוכה גם חן, יצירתיות ויופי, וגם נוחות רבה של שימוש, שתבטיח כי הגולשים ימצאו את דרכם באתר ויוכלו להשתמש בו היטב.

לאחר שמוסכם על עיצוב אתר באופן ספציפי, מתחיל שלב התכנות, ולאחר מכן הרעיון קורם עור וגידים והופך לאתר פעיל ומתפקד, ובשאיפה שגם מצליח.

עיצוב אתר הוא מפגש בין אסתטיקה לפרקטיקה.

עיצוב אתר הוא זה שיקבע לא רק איך האתר ייראה מבחינה חיצונית, האם יהיה אטרקטיבי, יצירתי ומעניין לעין, אלא גם האם האתר יהיה נוח לשימוש עבור הגולשים, שאינם נוטים להישאר היכן שלא נוח, טוב או מעניין להם.

אתר שעבר עיצוב אתר תוך התחשבות בצרכי הגולשים, הוא אתר מועדף, יעיל ופופולרי יותר. במילים אחרות, בעזרת עיצוב אתר נכון ואיכותי, ניתן להבטיח כי הגולשים שמגיעים לאתר יעשו בו את השימוש הנכון, זה שלשמו הוקם האתר מלכתחילה.

בעזרת חברה מקצועית, שמבצעת עיצוב אתר הנסמך על היכרות עם השוק ועם הצרכים שלכם, תוכלו להעביר את המסר שחשוב לכם להעביר באמצעות האתר, להגיע לחשיפה גבוהה יותר לגולשים, ולהפוך את האתר למצליח יותר.

...Loading...