ניהול מערכות מידע

ניהול פורטלים ארגוניים ומערכות מידע. אנו מתבססים על Microsoft SharePoint 2013 להקמת פורטלים מקצועיים. תשתיות תוכנה נוספות הן פרי פיתוח שלנו ב- UCO המאפשרות לכם להקים ולנהל פורטלים מידע. ניהול מערכות מידע הנו אחד הנושאים החשובים בכל חברה וארגון. מטרתו של ניהול מערכות מידע היא להנגיש מידע ולא לבלבל את עצמכם ואת העובדים. אם בעבודה שלכם יש המון פרטים קטנים ועובדים ביצעו טעויות קריטיות, חסכו לכם את עוגמת הנפש ותעדו את כל ההוראות בעבודה בפורטלים מסודרים עם גישה רלוונטית לכל עובד. בפורטלים ניתן להשתמש גם לצרכי חוץ כאשר אתם מעוניינים להציג נתונים על החברה שלכם בזמן אמת באתר אינטרנט.

בניית מערכת המידע

אנו מתאמים לכם את הממשק באמצעותו תבנו את הפורטל שלכם על פי צרכי ניהול הידע שלכם. ישנן חברות שלא זקוקות לשינוי פריטי מידע וישנן חברות כמו חנויות או ספקי מלאי שבהן השינוי כן נדרש, ולכן במקרה כזה יש לעבוד עם ממשק שניתן לשנות ממנו בקלות מספרים ונתונים נוספים. אנו נבנה עבורכם את סביבת העבודה הטובה ביותר לביצוע ניהול מערכות מידע.

אספקת מענה ניהול מערכות מידע לכל בית עסק

אנו מספקים את המענה לכל בית עסק, בין אם הוא טכנולוגי ובין אם לא. אספקת מענה ניהול מערכות מידע רלוונטי לכל מקום, גם למקום שאינו עוסק בטכנולוגיה. לדוגמה, אם אתם מחסן עצים וקלטתם עובדים חדשים ולא מנוסים, טוב תעשו אם תמהרו להקים פורטל פנימי בארגון שלכם אשר יבהיר לכל עובד אלו סוגי מלאי קיימים ומהו הייחוד של כל אחד מהם.

חברת UCO מספקת עבורכם את הכלים לבניית מערכות המידע שלכם

אנו נספק עבורכם מערכי-תוכנה מייקרוסופטיים או פרי פיתוחנו, אשר יאפשרו לכם לבנות ולתחזק את פורטל המידע הארגוני שלכם. חשוב מאד לדאוג לפורטל שישקף את הצרכים שלכם ולא יגרום לשימוש מאולץ ובלתי אפקטיבי. עם הסיוע של המומחים מ- UCO גם אתם יכולים להגיע בקלות לפורטל משלכם ולהתחיל לעביר הוראות שאתם מחלקים ורישומים ידניים אל מסך המחשב. אתם עסק שיש לו אתם ציבורי? מערכת ניהול המידע תאפשר לכם לעדכן את השיתופים שלכם בזמן אמת.

...Loading...