מנהל מערכות מידע

אדם העוסק בבניית פורטל או אתר המכיל נתונים ומוודא שאתם, כלקוחותיו, יודעים לשנות ולעדכן זאת. כל בית עסק זקוק למערכת ניהול מידע, בין אם לשם הכרת העובדים את עבודת העסק בצורה טובה, ובין אם לצורכי עיונם של הלקוחות הסופיים. אנחנו נוודא שמערכת ניהול המידע שלכם מתאימה לכם ושהשימוש שייעשה בה ייעשה בקלות, ביעילות וללא כל מצמוץ מצדכם.

אספקת סביבת בניית מערכת ניהול המידע

אנו ממליצים לעבוד עם מייקרוסופט שרפויינט 2013 או להשתמש בפיתוחים מתחרים שלנו ב- UCO. אנו נתאים לכם את הסביבה המושלמת לבניית מערכת המידע, בהתאם לצרכים הארגוניים שלכם. חשוב מאד כי מיד עם תום הבנייה ותחילת כניסת מאגר המידע לשימוש תעסוקתי שוטף – תמנו מתוככם מנהל מערכות מידע שיתפעל את המערכת ויעסיק עובדים שיסייעו לו בתחזוקתה ועדכונה.

בנייה מהירה של המאגר

אנו לא נסתפק רק באספקת סביבת הבנייה. אנו נדאג שתדעו כיצד לבנות את המאגר, או נבצע בעצמנו את הבנייה. כל זה יימשך לפרק זמן קצר מאד, ובתוך מספר שבועות כבר יהיה לכם פורטל שתוכלו לעבוד אתו ולנהל ממנו את המידע. כמובן שתיקונים ושינויים יתבצעו גם לאחר מכן, עד לגמר הפרויקט וכניסתו לשלב הסופי (הפרודקשן), שם נעשה את המהלכים החדים והמקצועיים ביותר להפיכת מערכת המידע שלכם למבצעית וקלה מאד לשימוש.

קישור אפקטיבי של המערכת עם האתר

אם יש לכם אתר שטרם הוכנסו אליו שאילתות נתונים, אנו נבחן את מבנה האתר ונמליץ על מבנה הנתונים הטוב ביותר, המהיר ביותר והמדויק ביותר לסביבה בה נבנה האתר. אנו נדאג לכך שם אתם כעובדים וגם הלקוחות כקוראים יזכו למאגר קל לקריאה ופרשנות.

UCO – בית התוכנה שיספק לכם מערכות ניהול מידע בהתאמה אישית

אנו נספק את המערכות בהתאם לדרישות מנהל מערכות מידע מטעמכם, ונעדכן אתכם כמנהלי הפירמה. אנו נספק את סביבת בניית המאגר האולטימטיבית ונדאג שבחברה שלכם יוקם מאגר מקצועי ואמין שיאפשר ביצוע כל פעולה הקשורה לעדכון או מחיקת מידע. אנו נתחזק את המאגר למשך זמן ארוך עד אשר נוודא את תקינותו, ללא באגים בדרך תפעולו.

פנו אלינו למידע נוסף על מנהל מערכות מידע מותאם אישית!

...Loading...