מיקור חוץ

בשיטת תעסוקה זו אתם חוסכים 50% בהוצאות על מתכנתים. במקום העסקה ישירה של העובדים וקליטתם לשורותיכם, אנו מציעים לכם טיפוך מלא בענייני קליטתם, והחשבתם כמועסקים שלנו, ולא שלכם. יחד עם זאת, אתם המעסיקים שלהם במהלך ימי העבודה עצמם היות והם עובדים במשרד שלכם. מיקור חוץ מכיל 3 דרכי התקשרות עמנו:

Outstaffing – אאוטסטאפינג היא שיטת מיקור חוץ לפיה אנחנו דואגים לעובדים שלנו לחובות הנדרשות מאתנו, שהן בעיקר חובות לוגיסטיות ומנהלתיות כמו חופשות, דמי מחלה, ביטוח בריאות וביטוח לאומי. אתם, לעומת, זאת, מנהליהם המקצועיים, ורק אתם מחלקים להם משימות מקצועיות לביצוע יומיומי.

Outsourcing – באאוטסורסינג אתם כלל לא צריכים אפילו להתקשר עם העובדים שאנחנו שולחים אליכם. אתם מתקשרים עם מנהל המתכנתים, ומקבלים ממנו שירות מלא. הוא, מצדו, מתרגם זאת למשימות תכנותיות ומטיל אותם על העובדים שיאיישו את העמדות שלכם.

שירותי CTO – שירותים המיועדים לבתי עסק לא טכנולוגיים. על פיהם, אתם, כבתי עסק מסוג זה, ממשיכים במשימותיכם המקצועיות ואנחנו נעבוד אצלכם כאנשי תחזוקת מחשבים ורשתות במשרה חלקית.

מתי נעדיף מיקור חוץ מסוג אאוטסטאפינג?

כאשר המשימות היומיומיות לא מצריכות ידע טכנולוגי מורכב, אך המנהל שאתם ממנים הוא בעל רמה בסיסית של ידע טכנולוגי. על פי רוב, בתי תוכנה שאין בהם SQL או דטבייס אחר, אלא מתבססים על בדיקות מסוג גרפיקה, פלטי הדפסה וכיוצ"ב משלבים בדיוק מוטיבים כאלה: המשימות לא מכילות רמה גבוהה של טכנולוגיה, אבל המנהלים שלכם צריכים להיות בעלי ידע מסוים בתחום בשביל לתת בביטחון הוראות למתכנתים ולבודקים. לדוגמה, משימה כמו "פתח את ה- Q.C ותבדוק אם צבע המסך ירוק ולא כחול, אחרת תרשום באג" היא לא מהסוג שמצריך שמנהל מקצועי מטעמנו יתערב. אתם יכולים להתמודד עם זה לבד, ולכן נדרש, במקרה כזה, Outstaffing.

מתי נעדיף מיקור חוץ מסוג Outsourcing?

כאשר המשימות היומיומיות מאד מורכבות, וגם מנהל מחלקת המחשוב בארגון שלכם אינו יודע מספיק בשביל להתמודד עם המשימות בעצמו. לדוגמה: שליפת קובץ XML מדטבייס SQL. קובץ XML אינו מיועד לקריאת מנהלים ומנכ"לים העוסקים בשירות או במקצוע טכני שאינו שייך לתכנות ובדיקות, ולמען ההגינות יש מעט מאד אנשי מקצוע טובים באמת גם בענף התכנות שיודעים לעבוד עם כזה קובץ. לכן, במקרה שהפרויקט שלכם מבוסס על מסד נתונים, קחו Outsourcing והשאירו את חלוקת ההוראות למתכנתים שישבו אצלכם למנהל מטעמנו.

UCO בית התוכנה לביצוע פרויקטים שונים בטכנולוגיה גבוהה

אנו נשלח אליכם עובדים ב- Outstaffing, Outsourcing או עובדי CTO לפי דרישה, ונדאג תמיד שהטכנולוגיה שלכם, בים אם היא לצרכי פרסנה (פרויקטים) ובין אם היא לוגיסטית (מערך מחשוב משרדי) – תהיה TOP CLASS ותייצג היטב את הפירמה שלכם.

...Loading...