חנות וירטואלית

כאשר יש לכם מוצרים למכירה, ידע להענקה לתלמידים ועוד כל מיני דרכים להתפרנס, אתם יכולים לעשות זאת בחנות ובמשרד הפיזי, אבל אתם יכולים גם להישאר לגור בבית ביום העבודה ולייצר לעצמכם מקום עבודה אינטרנטי: חנות וירטואלית ממנה תתבצע המכירה. אנו בבית התוכנה UCO מלווים כבר שנים רבות עסקים עצמאיים ויוצרים עבורם חנויות וירטואליות קלות מאד לתפעול וליישום. כך אנו מייצרים את החנויות הוירטואליות עבורכם.

בניית מערך התכנות

אנו נחליט באיזו סביבת עבודה החנות תיבנה, בהתאם לצרכים שלכם: סביבת עבודה מייקרוסופטית, או שיטת PHP, וכד'. משהוחלט על הסביבה, היא תחייב כל עובד מטעמנו: מאפיין, מתכנת ובודק תוכנה כאחד. סביבת העבודה תקבע למעשה את התצורה בה אנחנו נעבוד כך שהחנות תיבנה באופן המדויק והאופטימלי ביותר עבורכם כבעלי עסקים.

תכנון תסריטי בדיקה

אנו נחליט מה יהיו תסריטי הבדיקה שבודקי התוכנה מטעמנו יצטרכו לבדוק. המתכנתים ישלחו לבדיקה את המוצרים שהם תכנתו והבודקים יבדקו זאת בהתאם להנחיות של מאפיינים מקצועיים שיודעים כבר מה בדרך כלל לא עובד בתכנותים מהסוג הזה, והם מראש יכתבו זאת כתסריטי בדיקה יעילים שיחכו לכם ולנו הרבה כאב ראש בהמשך הסרך לחנות שלכם.

הצבת העובדים – הכיצד?

ניתן להשאיר אותם לעבוד אצלנו, או לשלוח אותם לעבוד אצלכם. במידה והם נשלחים לעבוד אצלכם, ניתן למנות מנהל מקצועי מטעמכם אבל זה לא חובה. אם אין לכם איש מחשבים שמתעסק בבדיקות ותכנות, וקל וחומר באפיון, ניתן להשאיר את זה לנו, והעובדים יבצעו את העבודה אצלכם במשרד רק לאחר שהם עודכנו על ידנו מה עליהם לעשות מדי יום.

תכנון שיטת העבודה הנדרשת לחנות שלכם

ניתן להחליט שהמתכנתים, המאפיינים והבודקים עובדים לבד, בהתאם לסוג המקצוע, וניתן להחליט שהם עובדים בייחד בהתאם למשימות הפרויקט (למשל כל מתכנתי, בודקי ומאפייני האתר יהיו בחדר אחד, וכל מתכנתי, מאפייני ובודקי מסד הנתונים יהיו בחדר אחר). שיטת העבודה תיקבע בהתאם ליעילות יצירת החנות.

UCO – מייצרים חנויות וירטואליות ללקוחות מסוגים שונים

אנו עובדים עם חנויות, בעלי קניין רוחני, פירמות גדולות וחברות ענק ידועות. אנו מייצרים עבורם חנות וירטואלית אופטימלית. ניתן להפעילה בעצמכם או למנות אותנו כעובדי CTO לתחזוקת החנות בזמן אמת.

...Loading...