חנות אינטרנטית

יש לכם סחורות, מלאי ואפילו ידע רוחני? אתם זקוקים לחנות אינטרנטית. בשונה מחנות רגילה, אינכם צריכים לבצע עבודות ניקיון, אך עבודות דומות על אתר החנות שלכם – אנחנו נבצע ונדאג לייצג אותה על הצד הטוב ביותר. החנות האינטרנטית מתבססת על 2 רבדים:

הרובד החיצוני

אתר החנות. אנו ניישם עבורכם תשתית תכנותית HTML, XHTML והכל תחת פלטפורמת בניית אתרים כמו WORDPRESS ודומותיה. ברובד החיצוני אין כל קריאה לשרת, אלא גרפיקה בלבד ו- ATTRIBUTES שונים שייבחרו עבור האתר שלכם לצורך הצגת הנתונים בו. מהם נתונים? "מספר התלמידים בחוג", "כמות כדורי הבאולינג שנשארו לי על המדף" וכד'.

רובד הנתונים

יתבסס על מערכת ניהול מידע פנימית שאנחנו נקים ונתחזק עבורכם. היא עשויה להיות מבוססת על מייקרוסופט שרפויינט 2013 או על אמצעי בניית מערכת ניהול מידע אחר שאנחנו פיתחנו. אנחנו נוודא שהמערכת עובדת ושהזנת הנתונים אליה מעדכנת את הכתוב באתר. אנחנו כמובן נדאג להטמעת המערכת שבנינו באתר ולהצגת הנתונים עליו בזמן אמת.

עדכון אוטומטי של החנות עם ביצוע מכירה

אנו נוודא שאתם יודעים היטב כיצד לעדכן את החנות באינטרנט ולשחרר פריט מלאי, לקלוט פריט מלאי, לקלוט תלמיד חדש, להיפרד מתלמיד קיים, וכד'. את כל הפונקציות הללו אנחנו נסביר לכם בדיוק כיצד לבצע, ורק אחרי מעבר מלא על כל שלבי ייצור התוכנות באתר: תחילת התכנות, תחילת הבדיקות, כניסה לפרודקשן ותכנות/בדיקות מלאות של שלב הפרודקשן לפני הפיכת מסד הנתונים שלכם למבצעי.

חברת UCO – רואים עתיד בשבילך!

אנו בבית התוכנה UCO נייצר עבורכם אתר ומאגר מידע שיוטמע באתר. אנו נשלח אליכם מתכנתים שידעו את העבודה וידאגו להקמת תשתית ניהול המידע. לאלו מבניכם שמעוניינים לבצע רק משימות לא טכנולוגיות, ניתן לשכור אותנו בשיטת CTO, ולאייש מטעמנו עובדים קבועים שיחזיקו את מסד המידע שלכם גם לאחר שנבנה אותו. מאחורינו שנות ניסיון רבות בליווי פרויקטים שונים של מידע ובפרט – חנויות אינטרנטיות. החנויות שלנו מהירות מאד גם בקליטה וגם במחיקה, ומאפשרות עדכון בשיטות קלות ופשוטות מאין כמוהן. התקדמו גם אתם לחנויות בוטיק אינטרנטיות יעילות.
צרו קשר עם UCO לבניית חנות אינטרנטית באמצעות מתכנתים, מאפיינים ובודקי תוכנה מן המעלה הראשונה!

...Loading...