חברות מיקור חוץ הייטק

חברות הייטק בימינו שהן גם חברות מיקור חוץ חוסכות ללקוחות אחוזים ניכרים בתשלומי העובדים ובפרט בתשלומי בודקי התוכנה והמתכנתים. בתחום זה, מיקור חוץ מאד פופולרי ולא בכדי. אלו עבודות עם התעריפים כמעט הגבוהים ביותר במשק בהשוואה כמעט לכל מקצוע אקדמי אחר, ובוודאי שבהשוואה לעובדים הקבועים שלכם (מזכירים, עובדי הלפ דסק וכד'). עם כזו עלות אתם חייבים לקבל הנחה במה שאתם משלמים, ואת זה ניתן להשיג רק על ידי מיקור חוץ איך זה עובד, אם כן, ומה במסלולי מיקור חוץ מתאים לחברה שלכם?

העסקה מקצועית – אתם מחלקים את ההוראות לעובדי מיקור חוץ

בתעסוקה זו אתם באים אלינו עם דרישות שאתם יודעים שהם דרישות קדם לעבודה בפרויקט שלכם. לדוגמה: "ידע ב- PHP", "שליטה בשפות ה- DYNAMIC האינטרנטיות כמו HTML ו- CSS", וכד'. אנחנו מספקים לכם את העובדים. טעינו, ורמת הכשרון שלהם פחותה ממה שנאמר? תוך ימים ספורים אתם מקבלים 3 עובדים שעברו היטב מבדקי התאמה. אתם ממנים מתוככם את המנהל המקצועי שינחה אותם, ואנחנו בסך הכל מטפלים להם בלוגיסטיקה ובמשקיות (חופשות, ימי מחלה, ביטוחים ופנסיה).

העסקה לא מקצועית – פרמטר ההעסקה היחיד של העובדים הוא נוכחות במשרד שלכם

בסוג תעסוקה שכזה אתם נפגשים עם מנהל שירות מטעמנו ואומרים לו שאתם מעוניינים לקנות מאתנו פרויקטים X, Y או Z. הוא מעביר זאת למנהל מקצועי הבקיא באותם פרויקטים. האחרון ממנה מתכנתים שיעשו את הפרויקטים במחשבי החברה שלכם. הוא ייפגש עם המתכנתים כל יום ויספק להם משימות חדשות על גמר ביצוע הפרויקט.

UCO – מיקור חוץ שעובד בשבילך!

אנחנו נספק לכם עובדים מיומנים לפי דרישה. ניתן לנהל מקצועית את העובדים שלנו בעצמכם, או לבקש שימנו לכם מנהל מקצועי שיתקשר אתם. ניתן גם להזמין אותנו להחזיק לכם את רשת המחשבים בחברה או בארגון, כך שאתם באותו זמן תוכלו לעבוד במקצוע שלכם (מתאים לבית עסק שאינו טכנולוגי). מאחורינו שנים לא מעטות של פעילות ענפה בתחומי מיקור חוץ. מאז ומעולם סיפקנו לחברות השונות עובדים אמינים ומוכשרים אשר ביצעו את המוטל עליהם על הצד הטוב ביותר, עם מינימום תקלות. בואו גם אתם ליהנות מרמה אחרת של עובדי מיקור חוץ.

...Loading...