בניית אתר לחברה

לנו נסיון רב בבניית אתרי תדמית עם מערכת ניהול תוכן המותאמים ל MOBILE לעסקים תחומים וגדלים שונים.

תוכלו לבחור מעצב מבין מספר מעצבים שעובדים איתנו או לעבוד עם מעצב שלכם.

פיתחנו מערכת ניהול תוכן במיוחד לאתרי תדמית והיא ידידותית וקלה לשימוש. האתר מותאם לקידום ב GOOGLE.

לאחר סיום בניית אתר אנו עושים אחזקתו על שרתים שלנו או שרת שלכם.

...Loading...
עוד על בניית אתרי תדמית

המטרה של אתרי תדמית היא להבליט את הצד החיובי של העסק שלכם. בעידן בו כל גולש בודק באינטרנט את שם החברה לפני שהוא מבצע רכישה, אתרי תדמית הם סוד ההצלחה. יחד עם זאת, הקמה ובנייה של אתרי תדמית חייבים להתבצע תחת קריטריונים מוקפדים. אתר התדמית הוא כרטיס הביקור של העסק, ולכן אתר מיושן עשוי להרחיק לקוחות פוטנציאליים. בכל הנוגע אל הקמת אתרי תדמית, אנשי המקצוע היחידים אשר יכולים להתמודד עם השינויים הטכנולוגיים עובדים במסגרת חברת uco. בואו לבלוט ברשת האינטרנט ולקבוע איזה מידע תדמיתי ימצאו הגולשים על החברה שלכם. מלאו טופס יצירת קשר, השאירו פרטים ונוכל לתאם איתכם ייעוץ בחינם.

בניית אתר - משימה מורכבת!

במציאות הממוחשבת של ימינו, האינטרנט הוא מקור המידע הגדול ביותר והזמין ביותר עבורנו. כל מי שמפרסם משהו, ולא משנה מהו תחום עיסוקו, מגיע לאינטרנט, וכל מי שמחפש משהו מגיע לאינטרנט גם הוא. מהסיבה הזו כל בעל עסק קטן או גדול ככל שיהיה, צריך לבצע בניית אתר, שיהווה מעין כרטיס ביקור עבורו, וישים אותו "על המפה", כאשר הלקוחות הבאים שלו מחפשים אותו.

כיצד היא מתבצעת בניית אתר?

בניית אתר מורכבת מארבעה שלבים עיקריים. בשלב הראשון של בניית אתר מתבצע מחקר שוק מעמיק הנוגע לעסק, לצרכי הלקוחות הקיימים ולאלו הפוטנציאליים, למתחרים, לענף בכללותו ולסוג הפרסום האינטרנטי הנכון ביותר עבור העסק.

לאחר שלב המחקר מגיע שלב של תכנון הממשק ללקוח. כל בניית אתר חייבת להיות מותאמת הן ללקוח והן לבעל האתר ולצרכים שלו, לנוחות ולידידותיות השימוש בו. כאשר מתבצעת בניית אתר ששמה לפניה את צרכיו של הלקוח, היא ממקסמת את הפוטנציאל של האתר להיות לאתר קבוע ומועדף עבור הלקוח.

השלב השלישי של בניית אתר הוא שלב העיצוב והפיתוח, המבוסס על סקר השוק ועל תכנון הממשק. פה מתחילה הלכה למעשה בניית אתר הנסמכת על כל הפרטים שנאספו קודם לכן. בשלב זה של בניית אתר מתבצעות סקיצות לכל דפי האתר הקיימים, התאמה של העיצוב לצרכים, ולאחר מכן תכנות של בניית אתר שלב אחר שלב, בהתאם לסקיצות. בשלב האחרון של בניית אתר מתבצע אחסון של האתר, כאשר ישנה חשיבות לחברה המאחסנת ולאיכותה. אחסון איכותי יבטיח זמני טעינה נוחים, וימנע מצב של נטישת גולשים פוטנציאליים, ועל כן חשיבותו היא רבה.

בניית אתר היא עסק למקצוענים בלבד.

לאחר שאנחנו מבינים כי בניית אתר היא צורך של ממש בימינו, ולאחר שאנחנו נוכחים לדעת כי בניית אתר היא משימה מורכבת שחייבת להתבצע כהלכה, אנחנו מתפנים לשאלה, כיצד לבצע בניית אתר בצורה הטובה ביותר עבור העסק שלנו? כיצד בניית אתר תייצג אותנו נאמנה, וכיצד נוכל באמצעות בניית אתר, לא רק לבדל את העסק שלנו ממתחרינו, אלא גם להגיע לחשיפה גבוהה יותר באינטרנט?

התשובה היא ביצוע של בניית אתר בידיים מקצועיות בלבד! מי שמבצע עבורנו בניית אתר חייב להיות מנוסה בתהליך הארוך של ההכנה, ההיכרות עם התחום, הסקת המסקנות, ההבנה של הצרכים שלנו, ומעל לכל - היכולת לבצע בניית אתר איכותי המתבססת על שלל המסקנות הללו. התשובה היא רק חברת בניית אתרים מקצועית!