פיתוח אפליקציה לעסק

לנו ב UCO נסיון רב בפיתוח אפליקציה לעסק ואוטומציה תהליכים עסקיים.

צריכים לקבל/להעביר נתונים בשטח? לקבל דוחות זמן אמת מאנשי מכירות, טכנאים, נקודות שירות? פנו אלינו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר.

...Loading...
אפליקציה

פיתוח אפליקציות מאפשר לשלוט בממשק המשתמש בצורה אולטימטיבית. במונחים מעשיים, אפליקציה מותאמת למערכות הפעלה שונות בקלות ובמהירות. כך ניתן לתת מענה על צרכי הגולשים, המשתמשים או הלקוחות גם על גבי מערכות מחשב, טלפון, טאלבט ועוד. המטרה היא להגיע למצב בו אפליקציות מספקות פתרון מיידי לשלל אתגרים עמו מתמודדים ארגונים מודרניים.

יש מספר יתרונות לשימוש באפליקציות. הטכנולוגיות האחרונות של פיתוח אפליקציות מבטיחות התאמה אידיאלית לפלטפורמות הנפוצות בעולם: ווינדוס, בלקברי, אנדרואיד, אייפון ועוד.

איך מפתחים אפליקציות?
השלב הראשון בפיתוח אפליקציות הוא התייעצות עם המומחים של UCO. לנו יש ארגז כלים מגוון העומד לרשותכם בכל שלב בתהליך הפיתוח. היכולות המוכחות שלנו מבטיחות ניצול אופטימאלי של המשאבים העומדים לרשותכם, גם לפני וגם אחרי שתהליך האפיון מסתיים. מעבר לכך, אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים על מנת לקצץ בעלויות הפיתוח ולעזור לכם בשיפור הערך העסקי של הארגון.

יש טכנולוגיות שונות בהן ניתן להשתמש לצורך פיתוח מהיר. אנו מעדיפים לשים דגש על היכולת לפתח אפליקציות, לשלוט בממשק בצורה מלאה ולהתאים אותו למערכת ההפעלה של לקוחות הקצה. התייעצו עמנו לגבי אפליקציות ובואו ליהנות מהדור הבא של אמצעי התקשורת בין ספקים ולקוחות.

מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם מנצלים אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד על מנת לבצע רכישות, ליצור קשר עם מנהלי עסקים ולאסוף מידע. על מנת להצטרף לרשימת האפליקציות המצליחות יש להשקיע קודם כל באפיון, בפיתוח ובהקמה של אפליקציה בהתאם לצרכים האישיים. כל עסק זקוק לתכונות אחרות מהאפליקציה ורק עם חברת uco תוכלו לבצע את ההתאמה המדויקת. בחברת uco מתמחים בהקמת אתרים ובניית אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד. לא משנה באיזה תחום אתם מתעסקים, חברת uco תדע למצוא עבורכם את הפתרונות המתאימים. אל תגבילו את הלקוחות שלכם ובואו ליהנות מאפליקציה חדשנית. צרו קשר עם נציגי uco ותקבלו ייעוץ בחינם לגבי מאפייני האפליקציה המושלמת עבור העסק שלכם.