פיתוח תוכנה בחו"ל

צריכים תגבור לצוות שלכם? מחפשים מנהל פיתוח שינהל צוות שלכם בחו"ל?

אנו מעסיקים מתכנתים מאוקרינה ורוסיה במשרה מלאה. צוות ניהול נמצא בארץ כדי לתת לכם שירות בעברית.

יתרונות השיטה:

  • יכולת להקים צוות חדש בזמן קצר מאוד (גיוס, הכשרה, התחלת עבודה)
  • עלויות אטרקטיביות מאוד לפעילות בישראל
  • מודל מוכח של 4 שנים ועשרות לקוחות מרוצים
  • בישראל - יכולת להגיע לפגישות אצל הלקוחות, תרבות, שפה ואזור זמן זהה
  • QA ו- CTO לליווי של כל לקוח

טכנולוגיות, שפות וסביבות פיתוח עיקריות:

Web, Mobile, Client/ Server side, Desktop Application and Portals

HTML5 , Angular, PHP, .NET

...Loading...

המומחים של UCO

המומחים המגיעים לבצע שירותי פיתוח תוכנה מיקור חוץ עומדים בחזית הטכנולוגיה בישראל. אנו נקצה עבורכם מפתחים, מיישמים ואנשי תשתיות לרבות מנתחי מערכות ומנהלי פרויקטים. רכזו את סל המשימות שלכם במקום אחד ולא תצטרכו לדאוג לנושא של פיתוח תוכנה. בואו לגייס עוד היום מומחי תכנות ווב Front and back ends. טכנולוגיות: ASP.NET, C# ,MVC, HTML5, CSS3, PSD2HTML, JAVASCRIPT, JQUERY, ENTITY.

נשמח לשתף אתכם בידע, במומחיות ובניסיון שצברנו לאורך השנים בשירותי מיקור חוץ. כיום אנו יודעים כיצד לפנות עבורכם את הזמן להגדיל את הרווחים והתשואה, מבלי לשאת בסיכונים או בהוצאות מיותרות.

שיטת עבודה.

לנו אפשרות דיווח שעות מתקדמת הכוללת צילומי מסך ורמת פעילות של מקלדת ועכבר על העובד.


שירותי Outsourcing מוכרים יותר בשם "מיקור חוץ" ומתאימים עבור שורה ארוכה של לקוחות, ארגונים ומוסדות. באמצעות מיקור חוץ ניתן לחסוך שעות עבודה רבות של סינון קורות חיים וגיוס עובדים. מעבר לכך, שירותי Outsourcing עולים בקנה אחד עם הדרישות של ארגון מודרני. הם מאפשרים שמירה על דינאמיות, גמישות תפעולית, קביעת משך העסקה ותגובה מהירה לתנודות ונסיבות בשטח.

באמצעות פיתוח תוכנה בשיטת Outsourcing תוכלו ליהנות מיתרונות רבים ומאחריות מלאה על האתר גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. מיקור חוץ חוסך בצורה משמעותית בעלויות הארגון ומאפשר עמידה אופטימאלית במסגרת התקציב. זו שיטת עבודה מקובלת הזוכה להצלחה, אולם היא תלויה במקביל במומחיות של הגורמים המגויסים לטובת המשימה.

פיתוח תוכנה במיקור חוץ מאפשרת לחברות לנצל טוב יותר את המשאבים שברשותם. בזכות מיקור חוץ יכולה החברה ליהנות מבניית אתר ברמה גבוהה, ללא צורך בהתחייבות מוקדמת, הקצאת כספים וגיוס מתכנתים או מפתחים. חברת Uco מציעה פיתוח תוכנה במיקור חוץ תוך הקפדה על קריטריונים מקצועיים ומתקדמים. בחברת Uco מאמינים כי גם במהלך מיקור חוץ יש צורך בבנייה איכותית ומאוזנת. לחברת Uco יש את ארגז הכלים האידיאלי עבור מיקור חוץ: לא משנה באיזה סוג של תוכנה או עסק מדובר, חברת Uco מתחייבת למצוא עבורו את הפתרונות המתאימים. מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף ותוכלו ליצור קשר עם נציגי Uco לייעוץ בחינם.

הרעיון של שירות מיקור חוץ הוא פשוט - אתם פונים לחברה מקצועית שמתמחה בפיתוח תוכנה. אותה חברה תיתן לכם שירות של מיקור חוץ, ותביא מתכנת שישב עם הצוות שלכם במקום העבודה, ויעבוד אתכם בשיתוף על הפרויקטים ללקוחות שלכם. כך למעשה אתם מצליחים להרכיב צוות מנצח: אנשי החברה שלכם יעלו רעיונות, יתעסקו בקופירייטינג, במתן שם לאתר, וברעיונות של עיצוב האתר - ואיש המקצוע שמגיע מטעם החברה שאיתה חתמתם על הסכם מיקור חוץ יבצע את הבניה הטכנית, תוך שימוש בכלים הטכנולוגיים השונים שעומדים לרשותו.

אתם כמובן לא חייבים לשכור שירות מיקור חוץ של מתכנת אחד בלבד - אם אתם רוצים שהעבודה תהיה מהירה יותר, ובמידה ויש לכם לקוחות רבים שדורשים עוד ועוד אתרים, אפשר לשכור מהחברה שני מתכנתים שיעבדו עבורכם. מצד שני, יש חברות שלא צריכות שירות מיקור חוץ במשך כל ימות השבוע, אלא בכמויות קטנות יותר - ואתם יכולים בהחלט לדרוש היום כי השירות יינתן לכם רק כמה ימים בשבוע.

האדם שיעבוד עבור החברה שלכם בהסכם מיקור חוץ, יכול כמובן לשבת פיזית בתוך מקום העבודה שלכם, ואף להיפגש עם הלקוחות שלכם אם אתם רואים זאת לנכון. מצד שני אפשר שהשירות כולו יתבסס על עבודה מרחוק - כאשר אתם תעבירו את הפרויקטים אל איש המקצוע, והוא יחזיר לכם תוצרים מוכנים.

בואו לעבוד עם חברת Uco

אם אתם צריכים פתרונות תוכנה איכותיים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת Uco. חברת Uco היא חברה מובילה שעוסקת בתחום של פיתוח תוכנה, ובין השאר מספקת שירות מיקור חוץ - אנחנו נשלח למשרדים שלכם את העובדים הטובים ביותר שלנו, והם יוכלו לסייע לכם, והכל תוך עבודה משותפת אתכם לאורך כל הדרך.