בניית פורטל

הקמת פורטל היא משימה מורכבת במיוחד. על מנת לבצע אותה כהלכה ולהבטיח שהפורטל יהיה נוח לשימוש, מצליח מבחינת חשיפה, ויעיל מבחינת בעלי האתר - דרושה הכנה מוקדמת.

משימת בניית פורטל מתחלקת לכמה שלבים.

  • בניית מודל עסקי.
  • מחקר חיפוש ב GOOGLE.
  • אפיון ממשק משתמש.
  • אפיון תהליכי משתמש.
  • אפיון בסיס נתונים.
  • אפיון META TAGS
  • עיצוב פורטל.
  • בניית פורטל.
  • אחזקת פורטל.

אנו יכולים לתת לכם מענה בכל אחד מהשלבים של בניית פורטל.

...Loading...
בניית פורטל והגולשים מרוצים.

על מנת להבין את חשיבותה של בניית פורטל מקצועית, ראוי להבין מהן מטרותיו של פורטל מלכתחילה. למעשה, פורטל בהגדרתו הוא מעין שער כניסה למגוון רחב של אתרים המתעסקים בנושא מסויים, וכך בניית פורטל מקלה על הגולשים בתהליך החיפוש ומרכזת עבורם מגוון רחב של אפשרויות סביב אותו תחום. כאשר מתבצעת בניית פורטל טובה ואיכותית עבור נושא x, היא אמורה "לתפוס" את כל הגולשים שמתעניינים בנושא x , ולגרום להם להיכנס אל הפורטל, להישאר בו, ולפתח כלפיו נאמנות גם בעתיד.

פורטלים רבים משמשים כפלטפורמה פרסומית, וכיום בניית פורטל נפוצה, היא זו שמאפשרת לכל אחד מהאתרים המפורסמים בפורטל לבנות מיני סייט בתוך הפורטל, המציג כרטיס ביקור של העסק, תיאור שיווקי, גלריית תמונות, סרטונים וכן הלאה.

בעזרת בניית פורטל מקצועית ויעילה ניתן להגיע לא רק לחשיפה גבוהה בפני גולשים, אלא גם ליעילות גבוהה יותר ולמימוש השאיפות העסקיות של בעלי האתר.

בניית פורטל וחשיבותה של מקצועיות.

בניית פורטל שעובד נכון היא משימה מורכבת, שדורשת מחקר מקיף בנושא, ומחייבת בנייה מאתגרת יותר. כל תהליך של בניית פורטל מתחיל בתכנון הקונספט הכללי ובבחירת הנישה המתאימה. לאחר מכן בניית פורטל מחייבת היכרות עם קהל היעד והבנה של צרכי המשתמש שלו. צרכים אלו הם שנותנים את הטון העיצובי והממשקי.

בהמשך כולל תהליך בניית פורטל מחקר של מילות המפתח הרלוונטיות, על מנת לאפשר לאתר להתקדם במנועי החיפוש השונים, ולהגיע לחשיפה גבוהה שתוביל למימוש טוב ונרחב יותר של הפוטנציאל העסקי. אחר כך יש לבצע כחלק מתהליך בניית פורטל מחקר הנוגע לשיווק ופרסום באינטרנט, והבנה של הדרך המתאימה ביותר לבצעם עבור הפורטל. החלק הזה מהווה חלק של בניית פורטל מקצועית, שלוקחת בחשבון כי תהליך הבנייה משפיע גם על שלבים מאוחרים יותר בחיי האתר.

גם מבחינת התכנים ישנה חשיבות רבה לתכנון מקדים של בניית פורטל, והסכמה על כמות ואיכות התכנים שיופיעו בו. המכלול של הפעולות הללו הוא חיוני בכל בניית פורטל, על מנת להבטיח את הצלחתו, ועל כן רצוי לבצע זאת אצל חברה בעל נסיון, שתוכל לספק פתרונות איכותיים לייעול העבודה ולהצלחת הפורטל  - הן לבעליו, הן לגולשים, והן למפרסמים בו.