בית תוכנה

זקוקים לעובדים תוכנה וטכנולוגיה מן המעלה הראשונה? מגוון פרויקטים מוצעים לקהל לקוחותינו! אנו נספק לכם מתכנתים, עובדי מחשב ובודקי תוכנה Q.A מן המעלה הראשונה. מיוני העובדים – על פי הדרישות שלכם. אנו נספק לכם עובדים באמצעות מיקור חוץ, ונתאים את הפרויקט בהתאם ל- 2 מטרות על: שמוצר-התוכנה הסופי יתממש באופטימליות מלאה לצרכים שלכם ושבתום הפרויקט, כשנסיים את ההתקשרות אתכם, אתם תוכלו לתפעל את התוכנה והמנגנון שסביבה ביעילות ובקלות.

סוג פלטפורמת התוכנה

  • בחירת סביבה תכנותית מתאימה: דוט נט, פי אייצ' פי, וכד'.
  • בחירת שיטת בדיקות תוכנה בהתאם לסביבה התכנותית.
  • בחירת מסד הנתונים בו ישבו הנתונים של הפרויקט שלכם: אורקל, אס קיו אל מייקרוסופט וכד'.
  • בחירת שיטת התממשקות מסד הנתונים עם האתר: באיזו צורה נשנה את המסד כך שהאתר יעודכן.

סוג העבודה

עבודה של בודקי תוכנה, מתכנתים ומאפיינים יכולה להתבצע ב- 2 דרכים: Waterfall או Agile. אנו נתאים עבורכם את הדרך האולטימטיבית ביותר. ייתכן כי ישנה אותה אם ניווכח כי נוצרה בה חוסר יעילות או אם תיווצר בהמשך הפרויקט חוסר יעילות עקב שינוי סוג המשימות וההתנהלות.

סוג ההתקשרות

עובדים שיעבדו בפרויקט שלכם מטעמו של בית תוכנה יכולים לעבוד ב- 3 דרכים. או שכלל לא מדובר בפרויקט, אלא בתחזוקה קבועה של המחשבים, ואז אנו נשלח עובדי הייטק למשרה חלקית ב- CTO במשרד שלכם. או שמדובר בפרויקט בו אתם מחלקים את ההוראות למתכנתים, ואז נספק לכם עובדי Outstaffing: העבודה עליכם, הביטוח, הפנסיה וימי המחלה/החופשה עלינו. במקרה שמדובר בפרויקט אך אין לכם מנהלים מקצועיים לביצועו, נמליץ על Outsourcing. המנהלים שלנו ינחו את העובדים שלנו באתר שלכם ויספקו להם משימות יומיומיות לביצוע.

UCO – בית התוכנה שלכם

UCO הנו בית תוכנה ייחודי המציע מגון רחב של שירותים בתחום התכנות, בדיקת התוכנה ואפיון התוכנה. אנו ניפגש אתכם ונתאים לכם את שיטת העבודה האולטימטיבית ואת שיטות התכנות הרלוונטיות לביצוע הפרויקט. אנו נבצע משימות כך שהמוצר שיוגש לכם יוגש לכם כשהוא נקי מטעויות, ומוכן לפעולה. בשלבי הפרודקשן שלנו אנו מחמירים במיוחד ולא מהססים לבצע שינויים חדים שלא ביצענו קודם לכן, על מנת שהתוכנה הסופית תספק לכם 100% יעילות.

...Loading...