UCO פיתוח תוכנה

מערכת ניהול

אתר תדמית צריך להיות מנוהל באופן דינאמי על מנת לתת פתרונות מיידיים לבעלי העסק. גמישות מן הסוג הזה אפשרית רק בזכות מערכות ניהול ורסטיליות. המטרה של מערכות הניהול היא לאפשר לבעלי האתר לעדכן ולחדש את המידע המופיע בו. שליטה באתרי תדמית חיונית לצורך שמירה על קשר עם הלקוחות, ביצוע עדכונים בזמן אמת ומתן יכולת אינטראקטיבית. אתרי תדמית אשר אינם מנוהלים בצורה נכונה נתפסים על ידי הגולשים כמיושנים ועשויים לפגוע בעסק. לעומת זאת, בזכות המערכות של uco ניתן ליהנות מניהול קל ונוח של האתר ומועדון הלקוחות. מלאו טופס יצירת קשר ותקבלו מידע מלא על מאפייני מערכות ניהול אתרי התדמית המתקדמות ביותר.

תכונות מערכת ניהול:

  • ניהול קל ונוח של אתר תדמית.
  • ניהול פניות כולל מיני CRM פנימי.
  • ניהול מועדון לקוחות.

מודולים:

דפי תוכן, חדשות, מאמרים, חיפוש מתקדם, אשף טפסים, תבניות HTML, העלאת קבצים, מערכת באנרים, מודולים נוספים בהתאמה אישית.

תשתיות:

MsSql2008 ,Entity Code First ,Telerik MVC, MVC 4 ,ASP.NET 4.5

מעוניין בשירותים שלנו? קבל ייעוץ חינם!
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
...Loading...

מהי מערכת ניהול ולמה צריך אותה?

על מנת להבין את המשמעות של מערכת ניהול, צריך קודם כל להתחיל מההגדרות הבסיסיות. מערכת ניהול היא כלי או אפליקציה שמופקדים בידי בעלי האתר, אשר מאפשרים לו לעדכן ולחדש את הדפים בו בכל עת שיחפצו. המשמעות של מערכת ניהול היא, שבאמצעות כלי כזה לא תלוי האתר במפתחים או באנשי טכנולוגיה. כידוע, כל אתר אינטרנט זקוק למידת מסוימת של טריות ודינאמיות, על מנת להצדיק את קיומו. תפקידה של מערכת ניהול הוא להבטיח שהמאפיינים הללו יהיו בידינו ולא בידי גורמים חיצוניים וזמינים פחות.

שליטה באתר? כל הכלים אצלכם.

בניית מערכת ניהול איכותית וידידותית היא פקטור מרכזי בהצלחתו של אתר האינטרנט. ללא מערכת ניהול טובה כמו שמספקת חברת UCO לא ניתן לעקוב אחר שינויים שמתרחשים באתר, לגוון ולשנות, לשדרג את התוכן או העיצוב הקיים, ובעיקר לשמור על רלוונטיות כלפי הלקוחות.

בהרבה מאוד מובנים מערכת ניהול דומה למחלקת משאבי אנוש בחברות רגילות. באמצעות מערכת ניהול ניתן לעקוב אחר כל מה שמתרחש באתר, ולוודא כי הדברים נעשים לרוחנו. זו הסיבה שפיתוח של מערכת ניהול טובה הוא עניין מורכב, שיש להפקיד אותו רק בידי טכנאים בעלי ניסיון וותק. ראשית, יש להבין כי כיום אפשר למצוא עשרות כלים לניהול תוכן ברחבי האינטרנט. מערכות ניהול כאלה אמנם מתאימות לאתרים רבים, אך הן לא הפיתרון האידיאלי. מערכת ניהול צריכה להיות מוכוונת לאופי של האתר הספציפי, ולהתאים למפתחים שעובדים בו. במילים אחרות, חברת בניית אתרים שמפתחת בעצמה את מערכת הניהול תעשה עבודה יסודית ומקיפה יותר, מאשר שילוב בין בניית אתר בחינם וכלים שנשלפו מתוכנות הפזורות ברחבי האינטרנט. מערכת ניהול היא ארגז כלי העבודה של כל מה שבונה בסופו של דבר את אתר האינטרנט שלנו, ולכן לא כדאי לחסוך או לוותר עליה בשום מצב. בעזרת מערכת ניהול טובה אתם יכולים בקלות ובאופן מיידי לשפר תקלות שנתקלתם בהן, בלי לחכות לעבודות פיתוח חיצוניות. בנוסף, מאפשרת מערכת ניהול מעקב שוטף אחר איתור בעיות שצצות במהלך העבודה.

איכות המערכת תקבע את איכות האתר.

כשמחפשים מערכת ניהול, יש לשים לב למספר פרמטרים. ראשית, ישנו עניין המחיר. ניהול המערכת צריך להתאים לאופי האתר ולשימוש שנעשה בו. העלות מתחלקת בין עלות חודשית, עלות הקמה, אחסון או תחזוקה ותוספות. לאחר קבלת הצעת מחיר כדאי להשוות ולבדוק מה ההצעה המתאימה לנו ביותר.

לאחר מכן יש לבדוק מה מאפשרת המערכת בפועל, מבחינת רכיבים ועדכונים. כדאי גם לבדוק את ההתאמה למנועי החיפוש ואת הוותק של החברה המספקת את מערכת הניהול, על מנת לוודא שעשינו את הבחירה הנכונה.

מערכת ניהול מבטלת את התלות בגורמי פיתוח חיצוניים. יש לבדוק את העלות, הרכיבים וההתאמה לאתר ולהפקיד את האחריות בידיים הנכונות.